Infotelecom – Firma Informatyczna z tradycjami

Wirtualny spacer po firmie Infotelecom

Trochę historii

Łukasz LechFirmę założył obecny jej prezes Łukasz Lech ponad 20 lat temu. Początkowo pracował w niej sam. Od razu przyszło mu do głowy, że pomoc we wdrażaniu programów do księgowości i kadr będzie świetnym pomysłem. Duże znaczenie uzyskały też programy dla działu handlowego. Przez wiele lat firma zajmowała się też sprzedażą komputerów. Później jednak Infotelecom został całkowicie przekształcony w firmę zajmującą się wyłącznie oprogramowaniem do zarządzania.

 

Czym dzisiaj zajmuje się Infotelecom?

Dzisiejsza firma to grupa specjalistów najwyższej klasy. Każdy zajmujący się wdrożeniami pracownik jest zdolnym programistą. Podstawowy cel to wdrożenia i obsługa programów do zarządzania. Bazowym systemem jest program enova365. Infotelecom posiada również własne oprogramowanie. Sztandarowy program to program do obsługi wodociągów o nazwie Infote_Billingi. Nastawienie firmy na zadowolenie klienta, a nie na maksymalizację zysku, zwiększa jakość wykonywanych usług. Firma działa według zasady ustalonej przez prezesa – założyciela. Slow Biznes – zróbmy mniej, ale za to lepiej.

Jak nam się pracuje w Infotelecom?

Otóż dzięki zasadom Slow Biznesu, w firmie nie ma korporacyjnej gonitwy. Zadania muszą być wykonane, ale nikt nie musi nikogo wyprzedzić. Przyjście do pracy to raczej przyjemność i okazja spotkanie się z kolegami. Dzięki dużej wiedzy wszystkich pracowników, nie marnujemy czasu na szukanie rozwiązań. Dlatego w pracy jest również czas na wspólne śniadanie, czy dowcipne rozmowy przy kawie.

Poniżej mały reportaż, czyli zobacz jak w Infotelecom pracujemy dla Ciebie.