Na czym polega usługa Street View Trusted?

Street View | Trusted w Mapach Google

Street View to spacer wirtualny 360 stopni po Twojej firmie wykonany w technologii Street View. Jest to szybkie i proste rozwiązania, które pozwoli Ci lepiej zaprezentować Swoją firmę.

Co zyskasz?

Zwiększysz zainteresowanie swoich klientów Twoją firmą w Internecie.

Dzięki technologii Street View, pokarzesz panującą u Ciebie atmosferę i wystrój wnętrza.

Zwiększysz swoją obecność w usługach Google, co przełoży się na wyniki w wyszukiwarkach

Gdzie mogę zobaczyć swoje zdjęcia i spacer wirtualny?

Wyszukiwanie kino muza

Spacery wirtualne pojawią się w wynikach wyszukiwania Google i Google +. Możesz je także umieścić na Twojej stronie internetowej, czy na Facebook -u.  Będzie można spacerować po Twojej firmie zarówno używając komputerów stacjonarnych, tabletów, czy smartfonów.

Jak to działa?

Umawiasz się z Rekomendowanym Fotografem Google na sesję. Sesja trwa około dwóch godzin i możesz w tym czasie prowadzić działalność. Wykonam dla Ciebie zdjęcia panoramiczne, a następnie połączę w spacer i umieszczę na mapach Google. Połączę również Twoją wycieczkę ze Street View, tak że klient będzie mógł wejść do Twojej firmy z ulicy spacerując ludzikiem Street View.

Ile to kosztuje?

Cena zależy od wielkości fotografowanego obiektu. Aby otrzymać szczegółową ofertę skontaktuj się ze mną. Umówimy się na wizytę i dokonam oceny.

 Jeśli chcesz wiedzieć więcej to:Napisz do mnie

 Ile zapłacę Google za utrzymywanie moich spacerów wirtualnych w Internecie?

Nie ma żadnych kosztów związanych z utrzymaniem spacerów wirtualnych i zdjęć w usłudze Google+. Usługa jest bezpłatna na zawsze.

Jak szybko moje Panoramy znajdą się w internecie?

Po zakończeniu sesji zdjęcia zostaną przeze mnie przygotowane do publikacji i wysłane do Google. Zwykle zajmuje to, w zależności od wielkości obiektu, jeden do dwóch dni. Po wysłaniu na serwery Google zdjęcia będą dostępne w Internecie w ciągu kilku dni.