Fotografia i Filmowanie Poznań Tadeusz Korach +48 502 633 309

Spacer wirtualny w studiu fotografii – Fotoform

Studio Fotograficzne Fotoform

Niedawno odwiedziłem studio fotograficzne mojej koleżanki Anki Patan. Studio znajduje się w Poznaniu przy ulicy Chwiałkowskiego. Celem głównym mojej wizyty był spacer wirtualny dla Google Street View. Efekt widać powyżej.

Duże, wygodne pomieszczenie z dwoma planami, umożliwia fotografowanie małych i dużych przedmiotów oraz ludzi. Studio jest obszerne wiec  możliwe jest tam tworzenie różnych aranżacji na potrzeby fotografii reklamowej. Do tego w studio znajduję si ę spora kuchnia, co umożliwia przygotowanie produktów spożywczych. Oczywiście w celu wykonania fotografii, co nie przeszkadza w ich późniejszej konsumpcji.

Studio fotograficzne nie jest puste. 

Studio fotograficzne Dwa zestawy lamp, wiele teł i stół bezcieniowy. Oprócz tego przez lata zebrana wielka ilość dodatków, osłonek, stroików. To przy ich pomocy można stworzyć niepowtarzalny klimat zdjęcia. Oczywiście na wyposażeniu jest też profesjonalny sprzęt fotograficzny. Najwyższej jakości monitory pozwalają na dobranie rzeczywistych kolorów. Dzięki temu sfotografowany przedmiot odpowiada wymaganiom nawet dużych klientów.

Fotografia reklamowa i nie tylko?

Anka od ponad 10 lat tworzy fotografię dla najbardziej wymagających agencji reklamowych. Jej klientami są również klienci korporacyjni, instytucje i urzędy. Jest specjalizacją są wizerunkowe sesje produktów na potrzeby katalogów i publikacji prasowych.

Poza studiem Anka zajmuje się także fotografowaniem różnego rodzaju imprez. Są to zarówno eventy firmowe, jak i prywatne uroczystości rodzinne.  Jej fotografie często wykorzystywane są w prasie, wydawnictwach firmowych oraz na potrzeby komunikacji B2B.

Jak pracuje fotografka Anka?

fotograf poznańNajważniejsze jednak jest to, że Anka Patan doskonale bawi się na planie. Dzięki zamiłowaniu do swojej pracy jest kreatywna. Z łatwością wymyśla coraz to nowe aranżacje. Jednak nie narzuca klientom swojego zdania. Potrafi słuchać sugestii klienta i dzięki temu łatwo się się z nią pracuje. Świadczy o tum duże grono korporacyjnych klientów. Więcej o tym możesz przeczytać na jest stronie http://www.fotoform.com.pl/.

Prywatne życie fotografki.

Dodam jeszcze, że Anka prowadzi bogate życie kulturalno towarzyskie i sportowe. Lata na kajcie, chodzi na wystawy i do kina. Jest też członkiem grupy fotograficznej FOTSPOT. Przede wszystkim jednak, to świetna koleżanka. Szczera, otwarta i bardzo wesoła. Jest świetną towarzyszką spotkań klubowych i spontanicznych imprez na mieście.

Poniżej zamieszczam mały album z sesji zdjęciowych. Tu możesz zobaczyć jak bawi się swoją pracą. Oczywiście zawsze wie co robi zachowując pełen profesjonalizm.

 

Spacer wirtualny w firmie Dezchem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2019 Fotografia i Filmowanie Poznań All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.